Antykwariat internetowy z Książkami

Antykwariat Nova Sarmatia powstał z miłości do książek. W naszym antykwariacie znajdziecie Państwo szeroki wybór unikatowych Książek - perełek, których nie można już kupić w tradycyjnym sklepie z książkami.

ANTYKWARIAT INTERNETOWY

Na rynku z używanymi książkami działamy już od 10 lat, zdobywając przy tym zaufanie jak i stałych klientów - poszukiwaczy dobrej książki. Wielu z nich przy każdej wizycie w woj. Podlaskim odwiedza naszą małą (ale jakże uroczą) miejscowość Krynki tylko po to aby odwiedzić nasz antykwariat, który położony jest w pięknym i urokliwym miejscu. Jest to po prostu antykwariat z duszą.
Wewnątrz naszego sklepu wyczują Państwo od razu zapach starych papirusów, postarzałych książek i dział literackich. W tym miejscu można się zakochać...

Jakie książki znajdziesz w naszym Antykwariacie ?

Książki dla dzieci

Bardzo szeroki wybór książek dla dzieci i młodzieży, zdecydowana większość to unikaty niedostępne w żadnym innym antykwariacie. Na dzień dzisiejszy ponad 110 książek

Książki dla dzieci

Książki Historyczne

Ogromna flota książkowa z zakresu historii i pokrewnych dziedzin. Ceny już od 9 zł / książkę. Na dzień dzisiejszy ponad 190 książek w naszym antykwariacie.

Książki historyczne

Książki Biograficzne

Książki biograficzne są bardzo trudne do zdobycia, tym bardziej te starsze, które nie są już powszechnie sprzedawane. U nas możesz kupić je online z rynku wtórnego.

Książki biograficzne